Jilemnického-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený

Na Jilemnickeho ulici pri papiernictve su uz 2 mesiace pri smetnych kosoch odrezane konare dost velka kopa, ktora zasahuje na chodnik.

19. august 2019

Odpoveď samosprávy

Priestor na Jilemnického ul.bol vyčistený od konárov. Konáre odvezené.

Oddelenie odpadového hospodárstva a údržby verejných priestranstiev, MsÚ Banská Bystrica
19. august 2019

Odpoveď samosprávy

Doplnené fotografie.

Oddelenie odpadového hospodárstva a údržby verejných priestranstiev, MsÚ Banská Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.