Slnečná-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení

Poskodeny poklop sa nachadza na pravej strane vozovky na ulici Slnecna 13. Najma pri parkovani moze vzniknut skoda na vozidle, nakolko poklop je znacne prepadnuty

14. október 2019

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Admin OpS
14. január 2020

Odpoveď samosprávy

Predmetná dažďová vpusť bude opravená do konca 42. kalendárneho týždňa.

Oddelenie údržby MK a IS

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.