Štefánikovo nábrežie-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Petra Kremná 09. augusta 2019

Alarmujuci stav chodníka, kry vyrazne zasahuju do už tak zdemolovaneho chodika.

15. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Chodník aj zeleň budú obnovené v rámci stavby „Protipovodňová ochrana intravilánu BB“.

Ján Chmelík
Mestský úrad Banská Bystrica
Oddelenie odpadového hospodárstva a údržby verejných priestranstiev
20. apríl 2020

Michal H.

Porast bol odstránený, aktuálne sa jedná o neexistúci problém. Pozdĺž celého nábrežia Hrona už prebieha výstavba novej protipovodňovej ochrany.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.