Cesta k Smrečine-neporiadok a odpadky-vo verejnom pristranstve

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený

Neporiadok

10. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dňa 4.9.2019 bol priestor vyčistený .

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania