Vajanského námestie-reklama-nevhodne umiestnená (na chodníku a pod.)

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený

Dobry den, reklama umiestnena na privesnom voziku pri malom kruhovom objazde medzi ESC a Point zakryva dopravnu znacku "smerova tabula s dvoma cielmi". 1. Ziadam aby spominana dopravna znacka bola opat viditelna. 2. Je v poriadku ak uz mame reklamy aj na privesnych vozikoch? Je tento banner v sulade s nariadeniami, pravidlami? Na tak malom useku od svetelnej krizovatky k malemu kruhovemu objazdu to vyzera ako v Las Vegas, len ovela horsie ;). Dakujem

18. september 2019

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Admin OpS

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.