Mládežnícka-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Peter Tekáč 09. septembra 2019

Dlhodobo odparkovaný vrak bez platnej TK a EK pri autobusovej zastávke.

24. september 2019

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opatovne preposlany samosprave.

Admin OpS
28. október 2020

Peter Tekáč

Mam informáciu, že už je to vyriešené a auto je preč.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.