Tajovského 2-22, 1-17-priechod pre chodcov-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Milan Cerovský 20. septembra 2019

Dobrý deň,
prvý júlový týždeň bola na úseku okolo Tajovského prebehla rekonštrukcia cesty. No priechody sa znova nakreslili len na úseku ktorý patrí BBSK.
Na úseku od križovatky k nemocnici pred SPŠ inf. technológií, ale už 2 a pol mesiaca chýba (!). Tento úsek je v správe mesta Banská Bystrica.
Semester pre študentov UMB sa začal tento týždeň a tým aj zvýšený pohyb chodcov cez túto cestu.
Žiadam neodkladne s čo najvyššou prioritou nakreslenie priechodu pre chodcov.

Za promptné vyriešenie vopred veľmi pekne ďakujem.

M. Cerovský

23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Správca miestnych komunikácií doplní chýbajúci priechod pre chodcov na Námestí Ludvika Svobodu do konca 40. týždňa.

Oddelenie údržby miestnych komunikácií a inžinierskych sietí MsÚ Banská Bystrica
08. október 2019

Milan Cerovský

Dobrý deň,
máme druhý deň 41. týždňa. Teda už minimálne 2 dni mal byť podľa Vášho vyjadrenia doplnený priechod pre chodcov.
Stalo sa niečo, prečo ste priechod nedoplnili?
A kedy je ďalší termín doplnenia priechodu?

Ďakujem za odpoveď
M. Cerovský
28. október 2019

Milan Cerovský

Podnet vyriešený.
V piatok 25.10.2019 bol priechod doplnený. Stačil na to email adresovaný okrem iného na oboch viceprimátorov s informáciou o nedodržaní sľúbeného termínu. A "voilà" za dva dni bol priechod na svete.
Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania