Tajovského 2-22, 1-17-značka na ceste -chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený
meno
Milan Cerovský 20. septembra 2019

Dobrý deň,
s nedávnou rekonštrukciou Tajovského cesty zmizlo aj vodorovné dopravné značenie pri križovatke od zjazdu z R1 na Tajovského cestu na smer kruhový objazd.
Jednalo sa značku V4 - prerušovaná vodiaca čiara ktorá tam bola umiestnená a, podľa mňa, zjednodušovala a zefektívňovala dopravnú situáciu.
Žiadam o vrátenie stavu spred rekonštrukcie a teda opätovné umiestnenie tejto vodorovnej dopravnej značky tak ako sa nachádza na priloženom obrázku.
Správcom vozovky je BBSK.

Za vyriešenie vám vopred ďakujem.

M. Cerovský

08. október 2019

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Admin OpS
14. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
predmetná komunikácie nie je v správe a majetku Mesta Banská Bystrica. Predmetná komunikácia je cestou II. triedy a je v správe Banskobystrickej regionálnej správy ciest, a.s.

Oddelenie údržby miestnych komunikácií a inžinierskych sietí.
15. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Ohľadom podnetu bola kontaktovaná BBRSC.

Admin OpS

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania