Kremnička-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený

Odstavené vozidlo bez EVČ

08. október 2019

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Admin OpS
08. október 2019

Peter

Vozidlo už tam nie je.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania