Nová-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení
meno
Miroslav Miartus 02. októbra 2019

2 hlboké výtlky na začiatku Novej ulice, pri strete 2 áut ich je nemožné obísť

17. október 2019

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Admin OpS
14. január 2020

Odpoveď samosprávy

Opravu sme zaradili do plánu opráv MK
26. február 2020

Erika

Cesta za nákupným strediskom Astra je rozbitá na väčšom úseku ako dokumentuje pán Miroslav Miartus zo dňa 2.10.2019. Na úseku sú hlboké výtlky.
13. apríl 2020

Jozef Kušnirák

Cesta za nákupným strediskom ASTRA je v dezolátnom stave, neexistuje tu chodník pre peších ani z jednej strany tejto cesty a pritom na tejto ceste je značná frekvencia automobilov a tiež aj chodcov. Keď dôjde k poškodeniu pneumatiky automobilu jej prerazením v dôsledku narazenia do diery na ceste, potom túto škodu si každý vodič môže vymáhať od mesta !!!
Preto som presvedčený, že už je najvyšší čas opravy tejto komunikácie !!!
Ing. Kušnirák

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania