Tatranská-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený

Dobrý deň , poprosili by sme o nápravu príjazdovej cesty na parkovisko Magúrska

31. október 2019

Martina Dibalová

aj pokračovanie cesty
14. november 2019

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Admin OpS
22. marec 2020

Michal

Vyrieseny

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.