Bakossova-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený

priechod z Bakossovej smerom k Severnej je dost nebezpecny aj osvetleny, a aktualne je pod lampou najvacsia tma

03. december 2019

Matej M.

myslím, že osvetlenie je už funkčné

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania