Povstalecká-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení

dobrý deň, poklop kanalizácie je odchýlený, môže tam spadnúť dieťa.

30. december 2019

Miroslava Koreneková

Povstalecká-kanalizácia-chýbajúci kanalizačný poklop

Hneď vedľa chodníka medzi potravinami Jednota a detskou hernou Peekaboo (v blizkosti stojiska ma kosiky) sa nachádza otvorený a čiastočne zničený kanál, ktorý je nezabezpeceny a označený len kartonom s nápisom. Na mestskej polícii ma informovali, že tento stav je už dlhšie. Neviem, kto je vlastníkom pozemku, no pevne verím, že ak aj pozemok nie je vo vlastníctve mesta, určite by sa malo mesto zasadiť o vyriesenie problému čo najskôr, kým sa stane nejaké nešťastie.
20. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Admin OpS
28. január 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Vlastníka pozemku sme oslovili s požiadavkou na nápravu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania