Javorová-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení
meno
Vítězslav 14. januára 2020

Vo vnútrobloku Javorovej a Lipovej ulice rastie strom ponad chodniky. Prosím o preverenie jeho stavu, aby nedošlo k odlomeniu konárov a možnému ublíženiu zdravia obyvateľov Podlavíc.

29. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Admin OpS
05. február 2020

Odpoveď samosprávy

Podnet bol zaslaný správcovi zelene, ktorý vykoná údržbu dreviny.
Kto? Záhradnícke a rekreačné služby Banská Bystrica
Kedy? 1. polrok 2020

Ján Chmelík
Mestský úrad Banská Bystrica
Oddelenie odpadového hospodárstva a údržby verejných priestranstiev

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania