Poľná-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení
meno
Jozef 17. januára 2020

Dobrý deň,
V decembri tu nejaká firma robila rozkopávku chodníka v blízkosti šachty. A toto je výsledok. Chýbajúce kúsky dlažby, prepadnutý chodník.
Prečo si mesto neskontroluje či to firma dá do pôvodného stavu? O pár rokov to bude musieť opraviť mesto zase z našich daní.
Oslovte danú firmu a žiadajte opravu.

03. február 2020

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Admin OpS
03. február 2020

Odpoveď samosprávy

V zmysle „rozkopávkového povolenia“ Mesta Banská Bystrica je konečná úprava chodníka v okolí šachty nariadená spoločnosti Spoje, s.r.o. v termíne najneskôr do 31.05.2020. Zástupca spoločnosti prisľúbil úpravu v čo najskoršom možnom termíne.

Oddelenie údržby miestnych komunikácií a inžinierskych sietí MsÚ Banská Bystrica
04. máj 2020

Jozef

Len pre informáciu je už 04.05.2020 a spoločnosti Spoje s.r.o. sa to zatiaľ nepodarilo opraviť aj napriek prísľubu, že úprava bude vykonaná v čo najskoršom termíne. Dúfam, že to do konca mája opravia a dúfam, že si to zodpovedný pracovník mesta aj skontroluje.
16. jún 2020

Jozef

Tak a už je polka júna a ešte stále nič. Keď ani mesto nemá záujem si to skontrolovať sa nečudujem súkromnej firme, že to nedala do pôvodného stavu. Samozrejme sú mi jasné výhovorky lebo korona.
Aj to bude niekedy opravené tou firmou čo to tak odflákla? Alebo na opravu pôjdu za pár rokov naše dane?
Ten chodník bol robený asi pred dvoma rokmi a mestu by malo záležať na tom, aby ho každá firma po rozkopávke dala do pôvodného stavu. Nemyslíte?
29. júl 2020

Jozef

29 júla bez zmeny...
Vidieť v priamom prenose ako si súkromná firma robí srandu z mesta.
Mesto nemá ani ochotu odpovedať na podnet a vysvetliť, či to vôbec rieši, pretože pôvodný termín nebol dodržaný.
Ďakujem ja platca daní za nič.
29. júl 2020

Jozef

Ešte foto....

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania