Horná-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Klaudia Zajacova 21. januára 2020

Prosíme o riešenie problému s veľkým množstvom premnožených potkanov, ktoré sa zdržiavajú hlavne pri kontajneroch - pod kontajnerom na sklo.
Ďakujem za obyvateľov vnútro bloku Horná.

04. február 2020

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Admin OpS
05. február 2020

Odpoveď samosprávy

V 4. týždni boli vložené nástrahy pod kontajner na sklo. Na kontajner bola nalepená výstraha o vykonávaní deratizácie. Po premiestnení kontajnera bude deratizácia dokončená.
Kto? Deratizáciu zabezpečuje mesto cez špecializovanú firmu. Dozor vykonáva oddelenie odpadového hospodarstva a údržby verejných priestranstiev.
Kedy? Február 2020

Ján Chmelík
Mestský úrad Banská Bystrica
Oddelenie odpadového hospodárstva a údržby verejných priestranstiev
19. február 2020

Odpoveď samosprávy

Po premiestnení kontajnera bola deratizácia dokončená.

Ján Chmelík
Mestský úrad Banská Bystrica
Oddelenie odpadového hospodárstva a údržby verejných priestranstiev

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania