Švermova-oplotenie-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení
meno
Marta Medzihradská 22. januára 2020

Dovolím si požiadať o opravu plota, ktorý je poškodený a následne ohrozuje bezpečie okoloidúcich chodcov. Plot vedie popri frekventovanej cestnej komunikácii a nepôsobí príjemne. Jeho opravu ocenia aj študenti, ktorí popri ňom každodenne prechádzajú cestou do škôl a späť.
Ďakujem za uznanie dôvodov a nápravu.

22. január 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Oplotenie nie je vo vlastníctve Mesta Banská Bystrica.
22. január 2020

Marta Medzihradská

Predpokladám, že MsÚ bude s vlastníkom jednať, pretože plot vytvára mestské prostredie,... Inak bude potrebné postaviť paralelný plot na území mesta.
30. január 2020

Marta Medzihradská

Na plote sú billboardy, teda nemal by byť žiaden finančný problém, aby vyzeral slušne.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.