Na Troskách-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Marian 02. februára 2020

02. február 2020

Marian

Lampy nesvietia. Poprosím o prekontrolovanie a opravu lamp.
17. február 2020

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Admin OpS
14. marec 2020

Marian

Lampy svietia, podnet vyrieseny

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.