Krivánska-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení

rozkopaný chodník kvôli "plynu" teraz sa nedá prejsť kočíkom ani inak bez zablatenia

26. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, chodník bol rozkopaný z dôvodu poruchy plynovodu. Konečná úprava povrchu môže byť zrealizovaná až v jarných mesiacoch.

Oddelenie údržby miestnych komunikácií a inžinierskych sietí MsÚ Banská Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania