Nová-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený
meno
Erika Plávková 03. marca 2020

Prístupová cesta do podzemnej garáže bytového domu Nová 15-21 (52 bytov) je v havarijnom stave. Pri pravom obrubníku sa prepadáva cesta, ktorá je na pozemku Mesta Banská Bystrica. Podnet bol nahlásený na Mestský úrad už v roku 2016.

18. marec 2020

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opatovne preposlany samosprave.

Admin OpS

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.