Zvolenská cesta-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení
meno
Marian 15. marca 2020

Lampy nesvietia, je potrebné vykonať kontrolu a opravu.

16. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Predmetné osvetlenie je v správe a majetku spoločnosti TESCO Slovensko.

Jozef Gelien Oddelenie údržby MK a IS, MsÚ Banská Bystrica
16. marec 2020

Marian

Bude oslovená spoločnosť Tesco, a.s.
16. marec 2020

Marian

Bude oslovená spoločnosť Tesco, a.s.?
16. marec 2020

Odkazprestarostu.sk

Bola oslovena firma Tesco a.s..

admin OpS
18. marec 2020

Odkazprestarostu.sk

Stanovisko firmy Tesco Stores SR, a. s:

Spokojnosť a bezpečnosť našich zákazníkov je pre nás vždy na prvom mieste. Nefunkčné svetlo sme ihneď nahlásili nášmu dodávateľovi, ktorý pre nás zabezpečuje službu opráv. Svetlo by malo byť opäť funkčné v najbližších dňoch.

Ďakujem,
01. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Stanovisko firmy Tesco Stores SR, a. s:

Spokojnosť a bezpečnosť našich zákazníkov je pre nás vždy na prvom mieste. Nefunkčné svetlo sme ihneď nahlásili nášmu dodávateľovi, ktorý pre nás zabezpečuje službu opráv. Svetlo by malo byť opäť funkčné v najbližších dňoch.

Ďakujem,

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania