Okružná-značka na ceste -chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení
meno
Jozef 03. apríla 2020

Dobrý deň,
Žiadam Vás o doplnenie vodorovného dopravného značenia - vyznačenie parkovacích miest na parkovisku.
Autá pravidelne parkujú s luxusnými rozostupmi za ktoré by sa nemuseli hanbiť ani miesta pre zdravotne postihnutých.
Lacným a rýchlym riešením zaparkujú aj dve autá navyše. Aj to málo nám pomôže.
Ďakujem

06. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Správca miestnych komunikácií, MsÚ Banská Bystrica zaradí vašu požiadavku do plánu obnovy vodorovného dopravného značenia.

Oddelenie údržby miestnych komunikácií a inžinierskych sietí.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.