Tulská-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený
meno
Lukas Mrva 12. apríla 2020

Zdravim Vas,
chcel by som sa informovat ohladom terminu oprav chodnikov na Tulskej ulici. Chodinky, ktore su v katastrofalnom stave sa nachadzaju najma pred nasledovnymi vchodmi: Tulska 8-12, Tulska 32-36, Tulska 20-24, chodniky pri pohostinstve u Kucbela. Ale z pozorovania vsetky chodniky na Tulskej ulici pred vchodmi s parnymi cislami su v zlom stave. Chodim pravidelne kocikovat a zial kvoli aktualnemu stavu chodnikov musim castokrat zvolit presun po miestnej komunikacii namiesto presunu po chodniku, co je dost nebezpecne a obmedzujuce ci uz pre mna, ale aj pre vodicov vozidiel. Vsetky chodniky na Tulskej ulici pred vchodmi s neparnymi cislami su uz zrevitalizovane. Viete mi povedat, kedy budete opravovat chodniky pred vchodmi s parnymi cislami? Dakujem Vam vopred za Vasu odpoved

27. apríl 2020

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Admin OpS
29. jún 2020

Lukas Mrva

Zdravim Vas,

mate prosim nejaku spatnu vazbu od samospravy?

Dakujem vopred
29. jún 2020

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Admin OpS

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania