Československej armády-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený

Jedno zo svietidiel verejného osvetlenia korčuliarskej dráhy pod Pamätníkom SNP je nefunkčné. Jedná sa o stĺp vedľa prívodu vody, kde býva v lete fontánka.

11. máj 2020

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Admin OpS
11. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Porucha bola odstránená 27.04.2020.

Jozef Gelien Oddelenie údržby MK a IS, MsÚ Banská Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania