Lúčičky-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení

Poprosil by som o vycistenie kanalizacnej vpuste, nakolko pocas dazdov voda nema kde odtekat. Dakujem.

01. jún 2020

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Admin OpS
01. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Vyčistenie predmetnej uličnej vpuste má oddelenie údržby MK a IS zaradené do plánu čistenia, ale vzhľadom na obmedzené finančné možnosti nedokážeme dať odpoveď, v akom časovom horizonte bude vyčistenie možné.

Oddelenie údržby miestnych komunikácií a inžinierskych sietí MsÚ Banská Bystrica
20. jún 2020

Jozef

Aktivačných pracovníkov má mesto na čo? Práca maximálne na 1 hod, ale peniaze nie sú - zaujímavé.
Kanalizačné vpuste treba čistiť pravidelne a plošne v celom meste. Potom na čo tam sú ak neplnia svoj účel?
Lepšie sú potoky vody na cestách.
20. jún 2020

Juraj

Ako to mozete mat v plane ked neviete kedy to budete robit? Mesto by konecne malo zacat riesit to co treba a minat peniaze na podstatne veci...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania