Na Hrbe-vertikálna značka-vyblednutá

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený

Dobrý den,
ziadam o vymenu dopr. znacky "B2 zakaz vjazdu vsetkych vozidiel" pred Lion Car-om.
Znacka je vyblednuta a z dialky ju slabo vidno.
Dokonca som si 2x vsimol ako tadial vodici, s inym ECV ako BB, preleteli priamo do protismeru v smere od cerpacej stanici. Bolo to mimoriadne nebezpecne, nakolko premavka je tu velmi vysoka.
Takisto ziadam o doplnenie informativnych dopr. znaciek "IP 5 - návesť pred slepou pozemnou komunikáciou" pred krizovatky, aby bolo vopred vodicom jasne, ze tadial cesta nevedie.

Dakujem
M.Cerovsky

08. jún 2020

Milan Cerovský

Aktualizácia podnetu, vyblednutá značka bola vymenená, za peknú novú :) Dakujem
08. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Správca miestnych komunikácií vymenil vyblednuté zvislé dopravné značenie č. 230 (zákaz vjazdu) na ulici Partizánska.

Oddelenie údržby miestnych komunikácií a inžinierskych sietí.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania