9.mája-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený
meno
Michal 05. júna 2020

Dobrý deň,
Chcel by som nahlásiť opustené vozidlo odstavené na ulici 9., pred bytovým domom č. 16/1656. Na ulici 9. mája bývam už viac ako štyri roky a od vtedy sa toto auto ani nepohlo, ale som presvedčený, že je odstavené už dlhšie. Viditeľne poškodzuje životné prostredie a nikto sa k nemu nehlasí. Poznávacia značka BB 316CS, bez platnej EK a TK. Vrak zbytočne blokuje parkovacie miesto a ohrozuje životné prostredie v jednej z najkrajších mestských častí mesta Banská Bystrica

22. jún 2020

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Admin OpS

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania