Rudohorská-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený

Prosím o kontrolu prípadné odstránenie stromu. Tomu pred cca 2 rokmi niekto oškrabal kôru a hoci sa úbohý strom po dva roky snažil aby bol zelený, toho roku sa mu to žiaľ už nepodarilo. 😟

22. jún 2020

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Admin OpS
23. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Uvedený strom má v evidencii spoločnosť ZAaRES. V zmysle zákona o ochrane prírody a krajiny, bude vyrúbaný v priebehu 26. týždňa 2020.

Záhradnícke a rekreačné služby Banská Bystrica
02. júl 2020

Ivan Novotny

Strom bol v uvedenom čase odstránený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania