Švermova-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený

Nedostatočné značenie cesty. Nerozumiem aký je problém s osadením dopravnej značky na zipsovanie, alebo vyhradenie pruhu pre autobusy/sanitky. Väčšina vodičov sa stavia do pravého jazdného pruhu, ktorý býva plný a druhý zostáva prázdny. Niektorý vodiči sa predbiehajú a potom vznikajú kolízne situácie a nervozita. Nehovoriac o zápchach až po hotel Dixon počas školského roka.

17. jún 2020

Jozef

Značka na zipsovanie nie je potrebná. V apríli tohto roka sa menil zákon a pri zbiehaní jazdných pruhov do jedného platí zipsovanie automaticky. Bohužiaľ to vodiči nevedia.
02. júl 2020

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Admin OpS

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania