Tulská-vertikálna značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený
meno
Lukáš 20. júna 2020

Dobrý deň,

na ulici Tulská chýba doprave značenie HLAVNÁ CESTA, vedľajšia cesta označená je. A teda po správnosti vodič prichádzajúci po hlavnej ceste, nevie, že prichádza po hlavnej ceste a mal by dať prednosť vodičovi idúcemu z prava, ten však dáva prednosť, nakoľko má dať prednosť v jazde.

06. júl 2020

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Admin OpS

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.