Jelšová-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
ivan 23. júna 2020

Opakovane znečistené miesto pre zber separovaného odpadu v m.č. Kostiviarska. Miesto je znečisťované obyvateľmi iných mestských časti, ktorí na "Kozie námestie" vyvážajú vo večerných a nočných hodinách automobilmi rôzne druhy odpadov.

24. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Priestor stojiska a okolie bolo vyčistené.Odpad odvezený.

Jaroslav Bendík, PS-OU, Mestský úrad BB
24. jún 2020

ivan

Ďakujeme za vyčistenie uvedeného stojiska. Dnes 24.6.2020 ráno tam je opätovne "umiestnená" pravdepodobne "detská izba" z drevotriesky. Bolo by vhodné tam namontovať monitorovacie zariadenie s napojením na MP.
25. jún 2020

Odpoveď samosprávy

25.6.20 Priestor bol opäť vyčistený.

Jaroslav Bendík, PS-OU, Mestský úrad BB

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania