Tulská-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený
meno
Jozef 01. júla 2020

Žiadam Vás o opravu poškodeného, prepadnutého kanála hneď za zákrutou. Nie je jednoduché sa mu vyhnúť, môže dôjsť k poškodeniu auta.

16. júl 2020

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Admin OpS

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania