Švermova-značka na ceste -chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený

Dobrý deň, posledný podnet mi zle nahralo. Chcel by som sa spýtať v čom spočíva problém ohľadne riešenia príjazdovej cesty k nemocnici od Dixonu. Ranné zápchy sa tvoria počas školského roka až za hotel Dixson, čo by nebol tak veľký problém ako nervozita vodičov. Ohľaduplný vodiči sa radia v pravo a nechávajú voľný pruh sanitkám a MHD čo ale zneužívajú vodiči ktorý sa "ponáhľajú" alebo tí ktorí cestu nepoznajú na základe čoho na tomto úseku dochádza aj ku kolíznym situáciám. Nevidím problém v tom buď osadiť značku zipsovania, alebo vyhradiť ľavý pruh pre autobusy a sanitky.

20. júl 2020

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Admin OpS

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.