Mládežnícka-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení
meno
Ivan 19. augusta 2020

Dobry den,

na Mladeznickej ulicy (presne miesto oznacene na mape) je dlhodobo upchaty kanal (mriezkovy poklop). Prosim o odstranenie zavady.
Bezne tam stoji voda a ta sa nam vytlaca do vodomernej sachty (Vodomer sa neda odcitat lebo je neustale zaplaveny). Prepadovy otvor v garazi musim mat zalepeny, aby nedoslo k vytopeniu zo spodnej vody.

Dakujem

19. august 2020

Ivan

Snimka je z google maps (September 2019). Momentalne je okolie kanala este viac rozbite lebo tam stale stoji voda
21. august 2020

Ivan

Pri snahe odcerpat vodu z vodomernej sachty, klesla voda aj z kanala na dazdovu vodu. Cize pricina problemu je urcite tam. Dosiahnut uroven vodomerov bolo takmer nemozne lebo sa tam neustale tlacila nova voda. Prosim o sfunkcnenie kanala, inak moze dost k poskedeniu sachty, vodomerov a samotnych objektov naokolo.
02. september 2020

Odpoveď samosprávy

Predmetná požiadavka je zaradená do plánu čistenia a opráv dažďovej kanalizácie.

Oddelenie údržby miestnych komunikácií a inžinierskych sietí MsÚ Banská Bystrica
07. september 2020

Ivan

Dobry den, smiem vediet, na kedy je to teda naplanovane? dakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania