Fončorda, Verejné služby

Neriešený
 
meno užívateľa

Slnečná-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Fončorda - Slnečná
14. októbra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Švermova-osvetlenie-poškodené stĺpy

Fončorda - Švermova
13. júla 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
Apríl 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Švermova-osvetlenie-poškodené stĺpy

Fončorda - Švermova
29. apríla 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Február 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Tulská-kanalizácia-upchatá

Fončorda - Tulská
26. februára 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
November 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Osvetlenie chodníka pod bytovkou Tulská 113,115

Fončorda - Tulská
26. novembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúce pouličné osvetlenie

Fončorda - Internátna
10. novembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Verejné osvetlenie – Fončorda

Fončorda - Internátna
08. apríla 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Upchatý odtokový kanál Tulská 61-85

Fončorda - Tulská
12. marca 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Február 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Upchatý kanál

Fončorda - Tulská
11. februára 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
December 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Otvorený kanál

Fončorda - Tulská
13. decembra 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Apríl 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Rozbitý chodník – Kyjevské námestie

Fončorda - Tulská
18. apríla 2017 Komentáre3 Hodnotenie0
Január 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Verejné osvetlenie - nesvieti viacero pouličných lámp

Fončorda - Družby
13. januára 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
December 2016
Neriešený
 
meno užívateľa

Nesvietiaca pouličná lampa

Fončorda - Tulská
07. decembra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
November 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčnosť verejného osvetlenia Tulská 64 - 74

Fončorda - Tulská
28. novembra 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Máj 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefungujúce osvetlenie chodníka na Tulskej

Fončorda - Tulská
16. mája 2016 Komentáre1 Hodnotenie0