Fončorda, Verejné služby, Najobľúbenejšie za týždeň

Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné pouličné osvetlenie na Tulskej ul. pred vchodom č.111

Fončorda - Tulská
29. augusta 2011 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefungujúce osvetlenie Moskovská ulica č. 25

Fončorda - Moskovská
14. septembra 2011 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefukčné osvetlenie na Tulskej ulici

Fončorda - Tulská
05. marca 2012 Komentáre3 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Upchatý kanál

Fončorda - Nová
06. júna 2012 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Deravý kanalizačný poklop

Fončorda - Mládežnícka
12. septembra 2012 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rozbité sklo na zastávke MHD

Fončorda - Mládežnícka
30. septembra 2012 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

3 chýbajúce kanalizačné poklopy pri Dixone

Fončorda - Sadovnícka
11. apríla 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Osvetlenie

Fončorda - Tulská
01. decembra 2014 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nevysypané koše pre psičkárov na ulici Družby

Fončorda - Družby
09. februára 2015 Komentáre0 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Neosvetlené ulice Suchý vrch

Fončorda - Zimná
01. apríla 2015 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné verejné osvetlenie na Mládežníckej ulici

Fončorda - Mládežnícka
08. apríla 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Dlhodobo nesvietiaca pouličná lampa

Fončorda - Tulská
19. augusta 2015 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Elektrický kábel nad zemou

Fončorda - Tulská
21. augusta 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Verejné osvetlenie zastávka ESC

Fončorda - Švermova
24. augusta 2015 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nesvietiace pouličné osvetlenie

Fončorda - Švermova
04. septembra 2015 Komentáre0 Hodnotenie0