Fončorda, Verejné služby

Neriešený
 
meno užívateľa

Verejné osvetlenie – Fončorda

Fončorda - Internátna
08. apríla 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Upchatý odtokový kanál Tulská 61-85

Fončorda - Tulská
12. marca 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Február 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Upchatý kanál

Fončorda - Tulská
11. februára 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
December 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Otvorený kanál

Fončorda - Tulská
13. decembra 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Apríl 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rozbitý chodník – Kyjevské námestie

Fončorda - Tulská
18. apríla 2017 Komentáre4 Hodnotenie1
Január 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Verejné osvetlenie - nesvieti viacero pouličných lámp

Fončorda - Družby
13. januára 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
December 2016
Neriešený
 
meno užívateľa

Nesvietiaca pouličná lampa

Fončorda - Tulská
07. decembra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
November 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčnosť verejného osvetlenia Tulská 64 - 74

Fončorda - Tulská
28. novembra 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Máj 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefungujúce osvetlenie chodníka na Tulskej

Fončorda - Tulská
16. mája 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Marec 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Zapchaté kanalizačné vpuste II.

Fončorda - Kpt. Nálepku
20. marca 2016 Komentáre1 Hodnotenie1
Február 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Poškodený kanál

Fončorda - Wolkerova
27. februára 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nesvieti verejné osvetlenie na Švermovej ul.

Fončorda - Švermova
13. februára 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
December 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neskoré zapínanie verejného osvetlenia

Fončorda - Tulská
27. decembra 2015 Komentáre2 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Dlhodobo neosvetlený chodník

Fončorda - Tulská
16. decembra 2015 Komentáre0 Hodnotenie0
November 2015
V riešení
 
meno užívateľa

Nefungujúce verejné osvetlenie

Fončorda - Švermova
25. novembra 2015 Komentáre0 Hodnotenie0