Fončorda, Verejné služby

Uzavretý
 
meno užívateľa

Mládežnícka-Verejné služby-iné

Fončorda - Mládežnícka
24. augusta 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Mládežnícka-kanalizácia-upchatá

Fončorda - Mládežnícka
21. augusta 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Oremburská-kanalizácia-upchatá

Fončorda - Oremburská
21. augusta 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Mládežnícka-kanalizácia-upchatá

Fončorda - Mládežnícka
19. augusta 2020 Komentáre3 Hodnotenie1
Jún 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Trieda Hradca Králové-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Fončorda - Trieda Hradca Králové
20. júna 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Tulská-kanalizácia-upchatá

Fončorda - Tulská
20. júna 2020 Komentáre3 Hodnotenie0
Máj 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Sadová-osvetlenie-nefunkčné

Fončorda - Sadová
17. mája 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Január 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nové Kalište-MHD-zlé nastavenie cestovného poriadku

Fončorda - Nové Kalište
25. januára 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
December 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Okružná-kanalizácia-upchatá

Fončorda - Okružná
13. decembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
August 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Slnečná-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Fončorda - Slnečná
08. augusta 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Švermova-osvetlenie-poškodené stĺpy

Fončorda - Švermova
15. júla 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
Apríl 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Švermova-osvetlenie-poškodené stĺpy

Fončorda - Švermova
29. apríla 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Február 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Tulská-kanalizácia-upchatá

Fončorda - Tulská
26. februára 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
November 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Osvetlenie chodníka pod bytovkou Tulská 113,115

Fončorda - Tulská
26. novembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúce pouličné osvetlenie

Fončorda - Internátna
10. novembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0