Fončorda, Dopravné značenie

Neriešený
 
meno užívateľa

Švermova-značka na ceste -chýbajúca

Fončorda - Švermova
05. júla 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
Jún 2020
Neriešený
 
meno užívateľa

Tulská-vertikálna značka-chýbajúca

Fončorda - Tulská
20. júna 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
Apríl 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Okružná-značka na ceste -chýbajúca

Fončorda - Okružná
03. apríla 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2019
Uzavretý
 
meno užívateľa

Švermova-priechod pre chodcov-zle viditeľný

Fončorda - Švermova
04. júna 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Jilemnického-vertikálna značka-poškodená

Fončorda - Jilemnického
01. apríla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Tulská-návrh na jednosmernú cestu

Fončorda - Tulská
31. marca 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Švermova-priechod pre chodcov-chýbajúci

Fončorda - Švermova
29. marca 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Máj 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Neviditeľný priechod pre chodcov

Fončorda - Tulská
23. mája 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Hýbajúce DZ

Fončorda - Nové Kalište
18. mája 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Február 2018
Uzavretý
 
meno užívateľa

Doplnenie dopravného značenia

Fončorda - Tulská
16. februára 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Výjazd z Triangla

Fončorda - Tulská
05. februára 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Január 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Dočasné dopravné značenie pri výjazde z Mládežníckej

Fončorda - Moskovská
02. februára 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Obmedzenie rýchlosti v zákrute na Tulskej ulici

Fončorda - Tulská
03. januára 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Zmena na jednosmernú premávku?

Fončorda - Tulská
03. januára 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Jún 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neoznačený prechod pre chodcov - Kyjevské námestie

Fončorda - Kyjevské námestie
12. júna 2017 Komentáre2 Hodnotenie1