Fončorda, Mesto Banská Bystrica, Naposledy zodpovedané samosprávou

V riešení
 
meno užívateľa

Kpt. Nálepku-strom-napadnutý

Fončorda - Kpt. Nálepku
08. augusta 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Trieda Hradca Králové-strom-zlomený konár

Fončorda - Trieda Hradca Králové
13. júla 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodený kontajner

Fončorda - Jilemnického
10. novembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Jazmínová-znečisťovanie-pôdy

Fončorda - Jazmínová
28. júna 2020 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Trieda Hradca Králové-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Fončorda - Trieda Hradca Králové
20. júna 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Tulská-kanalizácia-upchatá

Fončorda - Tulská
20. júna 2020 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Švermova-cyklotrasa-znečistená

Fončorda - Švermova
11. mája 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Sadová-osvetlenie-nefunkčné

Fončorda - Sadová
17. mája 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Okružná-značka na ceste -chýbajúca

Fončorda - Okružná
03. apríla 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nové Kalište-MHD-zlé nastavenie cestovného poriadku

Fončorda - Nové Kalište
25. januára 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Sadová-kôš-poškodený

Fončorda - Sadová
17. januára 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Trieda Hradca Králové-zábradlie-chýbajúce

Fončorda - Trieda Hradca Králové
19. januára 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Spojová-zábradlie-chýbajúce

Fončorda - Spojová
19. januára 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Tulská-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Fončorda - Tulská
04. novembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Nová-cesta-výtlk

Fončorda - Nová
02. októbra 2019 Komentáre3 Hodnotenie0