Fončorda

Vyriešený
 
meno užívateľa

Neodvezený separovaný odpad

Fončorda - Letná
30. januára 2013 Komentáre1 Hodnotenie0
September 2012
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nepovolená reklama

Fončorda - Sadovnícka
04. októbra 2012 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rozbité sklo na zastávke MHD

Fončorda - Mládežnícka
11. októbra 2012 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nelegálna skládka odpadu

Fončorda - Stredná
02. októbra 2012 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rozpadnuté betónové zábrany

Fončorda - Nové Kalište
03. októbra 2012 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Zničený chodník

Fončorda - Kpt. Nálepku
04. októbra 2012 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zničená tabuľa

Fončorda - Kpt. Nálepku
08. októbra 2012 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neudržiavaná zeleň

Fončorda - Spojová
30. septembra 2012 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Deravý kanalizačný poklop

Fončorda - Mládežnícka
12. septembra 2012 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nebezpečná detská šúchačka

Fončorda - Mládežnícka
04. septembra 2012 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2012
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúca tyčka zábradlia na moste

Fončorda - Mládežnícka
30. augusta 2012 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rozbitý chodník - Mládežnícka ulica

Fončorda - Mládežnícka
30. augusta 2012 Komentáre1 Hodnotenie0
Jún 2012
Neriešený
 
meno užívateľa

Upchatý kanál

Fončorda - Nová
06. júna 2012 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pamiatka na cestárov

Fončorda - Kyjevské námestie
05. júna 2012 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2012
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefukčné osvetlenie na Tulskej ulici

Fončorda - Tulská
05. marca 2012 Komentáre3 Hodnotenie0