Mestský mobiliár, Mesto Banská Bystrica, Naposledy zodpovedané samosprávou, Vyriešené podnety, Bakossova ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodený odpadkový kôš na Bakossovej ulici

Centrum - Bakossova
28. augusta 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Bakossova-kôš-preplnený

Centrum - Bakossova
25. júna 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neporiadok na Bakossovej 20

Centrum - Bakossova
13. septembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0