Horná ulica

Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Horná-zábradlie-chýbajúce

Centrum - Horná
20. augusta 2019 Komentáre4 Hodnotenie0
Júl 2019
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Horná-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Centrum - Horná
11. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Január 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Horná-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Centrum - Horná
11. januára 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
November 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Chýbajúce zábradlie na pešej lávke

Centrum - Horná
12. novembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Október 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Lampa Horná ulica zadný trakt

Centrum - Horná
16. októbra 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Cyklistické stojany v Banskej Bystrici

Centrum - Horná
09. októbra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Máj 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Poškodený poklop kanálu

Centrum - Horná
28. mája 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zničená cesta

Centrum - Horná
11. mája 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Január 2018
Uzavretý
 
meno užívateľa

Spadnutý strom

Centrum - Horná
04. januára 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
Máj 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Diera v ceste

Centrum - Horná
28. mája 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Január 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Čistenie chodníka Horná

Centrum - Horná
31. januára 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Jún 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Nekosený trávnik

Centrum - Horná
22. júna 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Marec 2016
Neriešený
 
meno užívateľa

Kopy konárov v centre mesta

Centrum - Horná
01. apríla 2016 Komentáre3 Hodnotenie0
Február 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Neporiadok okolo smetných nádob

Centrum - Horná
27. februára 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

VO Horna 20

Centrum - Horná
13. februára 2016 Komentáre1 Hodnotenie0