Cesty a chodníky, Naposledy zodpovedané samosprávou, Neriešené podnety, Štefánikovo nábrežie ulica

Neriešený
 
meno užívateľa

Podchod nebezpečné rozbité sklenené výplne

Centrum - Štefánikovo nábrežie
08. mája 2018 Komentáre4 Hodnotenie0