Družby ulica

Neriešený
 
meno užívateľa

Družby-chodník-výtlk

Fončorda - Družby
04. októbra 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
Neriešený
 
meno užívateľa

Družby-cesta-výtlk

Fončorda - Družby
04. októbra 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
Jún 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Družby-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Fončorda - Družby
16. júna 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Družby-trávnatá plocha-nepokosená

Fončorda - Družby
16. júna 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
November 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Osvetlenie chodníka na ul. Družby

Fončorda - Družby
09. novembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rozrastené kríky, nahádzané smeti popod kríky na detskom ihrisku

Fončorda - Družby
07. júna 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
August 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vyschnutý strom

Fončorda - Družby
14. augusta 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
Marec 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Znečistený a zarastený chodník

Fončorda - Družby
27. marca 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Január 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Verejné osvetlenie - nesvieti viacero pouličných lámp

Fončorda - Družby
13. januára 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Choré a preto nebezpečné stromy

Fončorda - Družby
09. augusta 2016 Komentáre2 Hodnotenie0
Máj 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Vyschýnajúce stromy

Fončorda - Družby
01. júna 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodené hojdačky

Fončorda - Družby
01. júna 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Suché stromy.

Fončorda - Družby
13. augusta 2015 Komentáre2 Hodnotenie0
Február 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nevysypané koše pre psičkárov na ulici Družby

Fončorda - Družby
09. februára 2015 Komentáre0 Hodnotenie0
Október 2011
Neriešený
 
meno užívateľa

Rozbitý chodník

Fončorda - Družby
29. októbra 2011 Komentáre0 Hodnotenie0