Verejné služby, Naposledy zodpovedané samosprávou, Mládežnícka ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Mládežnícka-kanalizácia-upchatá

Fončorda - Mládežnícka
19. augusta 2020 Komentáre3 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Mládežnícka-kanalizácia-upchatá

Fončorda - Mládežnícka
21. augusta 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Mládežnícka-Verejné služby-iné

Fončorda - Mládežnícka
24. augusta 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné verejné osvetlenie na Mládežníckej ulici

Fončorda - Mládežnícka
08. apríla 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Deravý kanalizačný poklop

Fončorda - Mládežnícka
12. septembra 2012 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rozbité sklo na zastávke MHD

Fončorda - Mládežnícka
30. septembra 2012 Komentáre0 Hodnotenie0