Vyriešené podnety, Mládežnícka ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Vyschutý strom

Fončorda - Mládežnícka
11. októbra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Suché a vysychajúce ihličnany

Fončorda - Mládežnícka
20. augusta 2015 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné verejné osvetlenie na Mládežníckej ulici

Fončorda - Mládežnícka
08. apríla 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
November 2013
Vyriešený
 
meno užívateľa

Sústavné porušovanie Zákona o cestnej premávke

Fončorda - Mládežnícka
09. novembra 2013 Komentáre1 Hodnotenie0
September 2012
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rozbité sklo na zastávke MHD

Fončorda - Mládežnícka
11. októbra 2012 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nebezpečná detská šúchačka

Fončorda - Mládežnícka
04. septembra 2012 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2012
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúca tyčka zábradlia na moste

Fončorda - Mládežnícka
30. augusta 2012 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rozbitý chodník - Mládežnícka ulica

Fončorda - Mládežnícka
30. augusta 2012 Komentáre1 Hodnotenie0