Moskovská ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Moskovská-strom-suchý

Fončorda - Moskovská
04. septembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Máj 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Moskovská-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Fončorda - Moskovská
02. mája 2019 Komentáre5 Hodnotenie0
Marec 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Moskovská-parkovanie-chýbajúce miesta

Fončorda - Moskovská
18. marca 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Moskovská-schody-poškodené

Fončorda - Moskovská
10. marca 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Január 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Moskovská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Fončorda - Moskovská
23. januára 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
November 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Bordel okolo kontajnerov

Fončorda - Moskovská
10. novembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Október 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Hrbole na chodníku

Fončorda - Moskovská
03. októbra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Parkovanie bez špz

Fončorda - Moskovská
11. augusta 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Máj 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Rozpadnutý a prepadnutý chodník okolo poklopov

Fončorda - Moskovská
23. mája 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Diera v strede cesty

Fončorda - Moskovská
22. mája 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Apríl 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Dlhodobo odstavené vozidlo

Fončorda - Moskovská
12. apríla 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Nedostačujúci odvoz smetí

Fončorda - Moskovská
31. marca 2018 Komentáre9 Hodnotenie0
Január 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Dočasné dopravné značenie pri výjazde z Mládežníckej

Fončorda - Moskovská
02. februára 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Október 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nadrozmerný odpad

Fončorda - Moskovská
09. októbra 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Odpad

Fončorda - Moskovská
05. októbra 2017 Komentáre0 Hodnotenie0