Okružná ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Okružná-značka na ceste -chýbajúca

Fončorda - Okružná
03. apríla 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
December 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Okružná-kanalizácia-upchatá

Fončorda - Okružná
13. decembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
November 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Okružná-cesta-výtlk

Fončorda - Okružná
20. novembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
September 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Okružná-chodník-výtlk

Fončorda - Okružná
08. septembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
November 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Nebezpečné nové! zábradlia na Okružnej

Fončorda - Okružná
05. novembra 2018 Komentáre2 Hodnotenie1
August 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Výsledok práce Zaresu

Fončorda - Okružná
05. augusta 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
Máj 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Výtlk na Okružnej

Fončorda - Okružná
31. mája 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Parkovanie na vyhradenom mieste

Fončorda - Okružná
11. júna 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
December 2017
Uzavretý
 
meno užívateľa

Odparkovaný vrak

Fončorda - Okružná
21. decembra 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
September 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Rozbitý vjazd na parkovisko a chodník

Fončorda - Okružná
09. septembra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neporiadok medzi Fončordou a Radvaňou

Fončorda - Okružná
10. septembra 2015 Komentáre0 Hodnotenie0