Švermova ulica

Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Švermova-trávnatá plocha-nepokosená

Fončorda - Švermova
08. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Švermova-značka na ceste -chýbajúca

Fončorda - Švermova
05. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2020
Neriešený
 
meno užívateľa

Švermova-Cesty a chodníky-iné

Fončorda - Švermova
17. júna 2020 Komentáre2 Hodnotenie0
Máj 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Švermova-cyklotrasa-znečistená

Fončorda - Švermova
11. mája 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
Január 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Švermova-oplotenie-poškodené

Fončorda - Švermova
22. januára 2020 Komentáre2 Hodnotenie0
Júl 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Švermova-osvetlenie-poškodené stĺpy

Fončorda - Švermova
13. júla 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
Jún 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Švermova-strom-zlomený konár

Fončorda - Švermova
20. júna 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Švermova-chodník-chýbajúci

Fončorda - Švermova
12. júna 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Švermova-priechod pre chodcov-zle viditeľný

Fončorda - Švermova
04. júna 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Švermova-osvetlenie-poškodené stĺpy

Fončorda - Švermova
29. apríla 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Neriešený
 
meno užívateľa

Švermova-schody-poškodené

Fončorda - Švermova
07. apríla 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Marec 2019
Uzavretý
 
meno užívateľa

Švermova-priechod pre chodcov-chýbajúci

Fončorda - Švermova
29. marca 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Január 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Švermova-Mestský mobiliár-iné

Fončorda - Švermova
17. januára 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Máj 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Ostrihanie kríkov

Fončorda - Švermova
14. mája 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

začínajúce výtlky na ceste Švermová

Fončorda - Švermova
14. mája 2018 Komentáre0 Hodnotenie0